Klimatyzacja to obecnie niezbędny standard w każdym samochodzie. Ze względu na coraz gorętszą porę letnią wydaje się, że w najbliższym czasie się to nie zmieni. Długotrwała eksploatacja sprzętu do ochładzania wnętrz pojazdów może jednak go uszkodzić lub po prostu zużyć. W takim przypadku wymagane są naprawy lub wymiana.

Problemy związane z klimatyzacją samochodową łatwo zauważyć – zmiany w wydajności oraz nieprzyjemny zapach są sygnałem do jej serwisowania. Zaleca się zrobić to przynajmniej raz w roku, najlepiej tuż przed rozpoczęciem sezonu letniego.

Klimatyzacja samochodowa – serwis koło Torunia

Centrum Serwisu URBAŃSKI przygotował specjalną ofertę dotyczącą napraw oraz wymiany klimatyzacji przeznaczonej do samochodów. Z naszą pomocą można w prosty, bezpieczny i tani sposób doprowadzić ją z powrotem do stanu używalności. Wystarczy w tym celu odwiedzić nasz warsztat znajdujący się w pobliżu autostrady A1.

W ramach naprawy możemy również napełnić układ czynnikiem oraz przeprowadzić odgrzybianie, które pozytywnie wpływa na samopoczucie kierowcy i pasażerów. To ważna kwestia zwłaszcza dla alergików – często używana i rzadko serwisowana klimatyzacja może stać się siedliskiem niebezpiecznych lub po prostu nieprzyjemnych pleśni czy roztoczy, mogących wywołać reakcje alergiczne.

Masz pytania? Zadzwoń!

663 663 332

Klimatyzacja kombajny


Klimatyzacja zamontowana w maszynach rolniczych była swego czasu tylko marzeniem. Teraz już niemal nikt nie wyobraża sobie pracy na polu bez tego udogodnienia. Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych czy ciężarowych, należy ją regularnie serwisować, aby uniknąć awarii i zagrzybienia.

Nasz warsztat zajmuje się również naprawą i kontrolą jakości klimatyzacji w kombajnach. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają się na tych urządzeniach i potrafią przywrócić jej pierwotne funkcje bardzo niskim kosztem. Posiadamy profesjonalne narzędzia, które są przeznaczone właśnie do serwisowania kombajnów i innych dużych maszyn rolniczych. Nie da się naprawić lub odgrzybić klimatyzacji do kombajnu, używając tego samego sprzętu, co w przypadku pozostałych pojazdów.

Istnieje opinia, że serwis urządzeń chłodniczych w maszynach rolniczych należy przeprowadzać przynajmniej raz na dwa lata. Należy jednak zawsze reagować na wszelkie zmiany w ich działaniu – być może przegląd okaże się potrzebny wcześniej.

Zainteresowanych fachowym i szybkim serwisem klimatyzacji samochodowej zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy także do bezpośredniego odwiedzenia naszego warsztatu. Z przyjemnością przybliżymy Ci szczegóły dostępnych usług. Służymy również doradztwem w sprawie klimatyzacji!